نتایج جستجو برای عبارت :

مشلول

دعای مشلول بسیار زیباس
اصلا هر دعایی که حضرت امیر (ع) آموزش دادند بسیار مفید وکاربردیس
ای کسانی که این متن را می خوانید
برشماباد خواندن دعای مشلول 
به عکس ها توجه کنید
چند نفر از ما همانند آن جوانیم که از گناه و ظلم به پدر ومادر شل شدیم... 
خدایا ببخش به رحمتت خود در قرآن فرمودی:
دعای مشلول، از اون دعاهایی هست که من تازه باهاش آشنا شدم
در وصف این دعا همین بس که این دعا برای اولین بار توسط امام علی ع گفته شده و امام حسین ع اونو نوشتند
ماجرای این دعا رو میتونید از لینک زیر بخونید:
داستان دعای مشلول
متن این دعا را هم از لینک زیر میتونید بخونید:
دعای مشلول 
به نام خدا
این روزا حس درماندگی و تنهایی بیشتر از هر چیزی گلویم را می فشرد.
کاش زمان به عقب بر می گشت و هرگز با مردی که نامش حالا در شناسنامه ام است پای سفره عقد نمی نشستم.
اشتباه بزرگی کردم که جبران شدنی نیست.
مدام در دعای مشلول می گویم یا راد ما قد فات.

یعنی ای کسی که انچه را که از دست رفته بر می گردانی. اما نمی دانم این بار چگونه می خواهی نجات دهی این بنده ات را...

یا رادَّ قَد ما فاتَ....
ای بازگرداننده ی از دست رفته ها
(دعای مشلول)

ما را یاری کن تا دوباره و دوباره به مسیری که انتهایش تویی بازگردیم.

#من گریه میریزم به پای جاده ات،تا
آیینه کاری کرده باشم مقدمت را
آقا نماز جمعه ی این هفته با تو
پای برهنه آمدن تا کوفه با ما

این اخر هفته هم نشد که درس بخونم
البته تا اخر شب یه چند ساعتی هنوز وقت هست
مصی بیچاره اومد و تمام خونم رو تمیز کرد و رفت
حقیقت اینه که بهش حق میدم که غصه ام رو بخوره و نگرانم باشه ولی برای نگرانیش کاری از دستم بر نمیاد
عصری که تو خونه تنها شدم رفتم کنار پنجره نشستم نمیدونم چرا یهو دلم پر از غصه شد و اشکام گوله گوله اومد پایین 
اینجور مواقع معمولا خوندن یه دعایی چیزی معجزه میکنه. یه چیزی مثل گوش دادن دعای مشلول صوتی...
از فردا که برم سر کار دقیقا ی
نصب رایگان
- کلیات دعاها شامل:

--جوشن کبیر+صوتی

-- بخشی از ابوحمزه ثمالی+صوتی

-- استغفاز از امیرالمومنین+صوتی

-- حضرت زهرا علیهاالسلام(جهت دفع جن،شر و بدی)+صوتی

-- از دعاهای نیمه شعبان+صوتی

-- دعای هر روز ماه رجب+ صوتی

-- دعای اللّهم بلّغ مولای صاحبَ الزمان+صوتی

-- دعای استغفار قبل غروب 5 شنبه + صوتی

-- دعای مظلوم به نیت مظلومیت + صوتی

-- دعا جهت دیدن و رؤیت حضرت مهد
دلیل نوشتن این پست:
همسایه محترم ما قبلاً گفته بود که دختر 16 ساله‌اش حناّنه خانوم در مورد اسمش چیزهایی شنیده و ناراحته... من هم معنی حنّانه و دانسته‌هایم را برایش گفتم و داستان آن درخت خشک‌شدۀ خرما و حکایتی از مثنوی و یکی دوسه بیت از غزلیات شمس و جناب صائب و فیض کاشانی را در این زمینه برایش توضیح دادم تا به دخترخانمش منتقل کند. اما امروز، خود حنّانه خانوم رو دیدم که خیلی قبراق و سرحال، ابراز خوشحالی می‌کرد. از من خواست چیزهایی را که به مادرش
دلیل نوشتن این پست:
همسایه محترم ما قبلاً گفته بود که دختر 16 ساله‌اش حناّنه خانوم در مورد اسمش چیزهایی شنیده و ناراحته... من هم معنی حنّانه و دانسته‌هایم را برایش گفتم و داستان آن درخت خشک‌شدۀ خرما و حکایتی از مثنوی و یکی دوسه بیت از غزلیات شمس و جناب صائب و فیض کاشانی را در این زمینه برایش توضیح دادم تا به دخترخانمش منتقل کند. اما امروز، خود حنّانه خانوم رو دیدم که خیلی قبراق و سرحال، ابراز خوشحالی می‌کرد. از من خواست چیزهایی را که به مادرش
به نظرم چالش ادعیه منتخب پای خودش رو از یک چالش فراتر گذاشت و تبدیل شد به یک کار گروهی . یک کار گروهی که در اون همه به هم کمک کردیم و به یک مجموعه از ادعیه دست پیدا کردیم که دل های بیشتری رو با خودش همراه کرده ... فکر می کنم بچه های بیان پتانسیل این رو دارن که کار های گروهی دیگه ای هم با هم انجام بدیم و به نتایج بهتر و بیشتری دست پیدا کنیم . اگه کسی ایده ای به ذهنش رسید و چالشی رو شروع کرد حتما توش شرکت می کنم ...
بسیار ممنون و سپاس گزارم از تک تک دوستان
به نظرم چالش ادعیه منتخب پای خودش رو از یک چالش فراتر گذاشت و تبدیل شد به یک کار گروهی . یک کار گروهی که در اون همه به هم کمک کردیم و به یک مجموعه از ادعیه دست پیدا کردیم که دل های بیشتری رو با خودش همراه کرده ... فکر می کنم بچه های بیان پتانسیل این رو دارن که کار های گروهی دیگه ای هم با هم انجام بدیم و به نتایج بهتر و بیشتری دست پیدا کنیم . اگه کسی ایده ای به ذهنش رسید و چالشی رو شروع کرد حتما توش شرکت می کنم ...
بسیار ممنون و سپاس گزارم از تک تک دوستان
 بسم الله الرحمن الرحیم-نظریات شخصی است-نیم نگاهی به سوره علق-مقدمتا- بنابرقول علمه حضرت ایت الله عقل است ودومی عقل قضاوت است که بین چند ایده ونظر کدام یک دقیقتراست را مشخص کند که درقران بیشتر دومی معنا میدهد نکته جالبی میفرمایند بشر برای هرچیزی زود رائی درست میکند وشناخت رای واقعی کار عقل است- خداوندمنان مثال زیاد اورده است بین تاریکی رروشنای وبین علم وجهل  بین مردی که مشلول وشل شده است وبر روی زمین خزنده پیش میرود تا فردی استوار ودرجاده
این روز ها دیگر زود به زود بغض مهمان دلم می شود . ناخوش بودم ، که رسیدم به صحن گوهرشاد . طبق عادت همیشگی به سمت قفسه کتاب ها رفتم و منتخب ادعیه و زیارات را برداشتم . حال و حوصله ی دعا خواندن نداشتم . دوست داشتم فقط بشینم رو به گنبد و حرف بزنم ... حرف های زیادی داشتم اما حرفم نمیامد . بغض سنگینی داشتم اما گریه ام نمیامد ... دوست داشتم یک امداد غیبی بیاید و این گره را از گلویم باز کند . که یک دفعه یاد صحیفه ی سجادیه افتادم ... از جا کنده شدم و دوبار رفتم سرا
این روز ها دیگر زود به زود بغض مهمان دلم می شود . ناخوش بودم ، که رسیدم به صحن گوهرشاد . طبق عادت همیشگی به سمت قفسه کتاب ها رفتم و منتخب ادعیه و زیارات را برداشتم . حال و حوصله ی دعا خواندن نداشتم . دوست داشتم فقط بشینم رو به گنبد و حرف بزنم ... حرف های زیادی داشتم اما حرفم نمیامد . بغض سنگینی داشتم اما گریه ام نمیامد ... دوست داشتم یک امداد غیبی بیاید و این گره را از گلویم باز کند . که یک دفعه یاد صحیفه ی سجادیه افتادم ... از جا کنده شدم و دوبار رفتم سرا

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها